Sympozjum pt. "Afordancje, czyli oferty" (19-20.01.2019) - zaproszenie

Serdecznie zapraszamy na interdyscyplinarne sympozjum pt. "Afordancje, czyli oferty", które odbędzie się w Instytucie Filozofii WFCh UKSW (ul. Wóycickiego 1/3, budynek 23, sala 101) w dniach 19-20 stycznia. Wydarzenie jest organizowane przez Instytut Filozofii wraz z Projektem  Avant (http://avant.edu.pl/) oraz Ośrodkiem Badań Filozoficznych.Czytaj więcej »

I Światowy Dzień Logiki - zaproszenie na Seminarium „Logika w filozofii” (14.01.2018)

W dniu 14 stycznia 2019 roku z okazji I Światowego Dnia Logiki zapraszamy na seminarium, które odbędzie się w Instytucie Filozofii UKSW, przy ul. Wóycickiego 1/3 w Warszawie, w sali nr 101 o godz. 10:00.Czytaj więcej »

Otwarte Seminaria "Filozofia i Teologia" - zaproszenie

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji seminariów otwartych pt.: "Filozofia i Teologia".

Konferencja "Formal Methods and Science in Philosophy III" (11-13.04.2019) - zaproszenie

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji "Formal Methods and Science in Philosophy III" organizowanej przez Instytutu Filozofii WFCh wraz z Instytutem Filozofii Uniwersytetu w Zagrzebiu, która odbędzie się w Inter University Centre Dubrovnik (Chorwacja) w dniach 11-13 kwietnia 2019.Czytaj więcej »

Granty NCN dla pracowników IF WFCh

logo Narodowego Centrum Nauki

Z radością informujemy, że pracownicy Instytutu Filozofii WFCh, dr hab. Witold Płotka i dr Wojciech Rostworowski uzyskali finansowanie projektów badawczych w ramach konkursu NCN OPUS 14:Czytaj więcej »

Certyfikaty "Studia z Przyszłością" dla Filozofii

W trzeciej edycji programu akredytacyjnego "Studia z Przyszłością" kierunek studiów prowadzonych w IF WFCh: Filozofia II stopnia uzyskał akredytacyjny certyfikat jakości. Dodatkowo kierunek Filozofia II stopnia otrzymał certyfikat specjalny "Laur Innowacji" przyznawany kierunkom studiów za wdrożenie najbardziej innowacyjnych i unikalnych rozwiązań w zakresie bazy materialnej i technologii wspierających proces dydaktyczny.Czytaj więcej »

Copyright © 2019 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone |
Informacja o ciasteczkach