Grant dla Naukowego Towarzystwa Tomistycznego

Miło nam poinformować, że Naukowe Towarzystwo Tomistyczne otrzymało dotację od Fundacji PZU na realizację projektu pt. „Ojciec Józef Maria Bocheński jako filozof". Projekt przewiduje przygotowanie szeregu artykułów i ich publikację w Roczniku Tomistycznyoraz udostępnienie mini wykładów na platformie You Tube. Filmy będę przygotowane przez p. Adriana Łazarskiego, studenta UKSW, twórcę kanału Sofiofilia i popularyzatora filozofii w przestrzeni internetowej.

Artykuły zaś będą przygotowane przez pracowników i studentów UKSW, w szczególności: ks. bpa Jacka Grzybowskiego prof. UKSW; prof. Artura Andrzejuka; dra hab. Michała Zembrzuskiego prof. UKSW, ks. dra Marka Porwolika, inż. Macieja Nowaka, mgr Natalię Herold, Adriana Łazarskiego. Ponadto w projekcie wezmą udział: dr Izabella Andrzejuk, płk dr Jerzy Niepsuj (WAT), dr hab. Tomasz Pawlikowski (prof. WSEZiNS w Łodzi), dr Joanna Pyłat (PUNO), ks. dr Michał Cherubin (WSD Łomża). Koordynatorem projektu jest prof. Artur Andrzejuk.

Gratulujemy!