Certyfikaty "Studia z Przyszłością" dla kierunków studiów prowadzonych w IF WFCh

Z radością informujemy, że 3 kierunki studiów prowadzonych w Instytucie Filozofii WFCh: Filozofia I stopnia; Filozofia II stopnia (po raz drugi); Filozofia III stopnia (doktoranckie) otrzymały certyfikaty "Studia z Przyszłością" przyznane przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

certyfikaty dla kierunków Filozofia

Certyfikatem „Studia z Przyszłością” wyróżnione zostały kierunki realizowane według nowoczesnych i innowacyjnych programów kształcenia, dobrze odpowiadające na potrzeby rynku pracy, zgodne z oczekiwaniami otoczenia społeczno-gospodarczego. O przyznaniu wyróżnień decyduje Komisja złożona z wybitnych naukowców specjalizujących się w problematyce jakości kształcenia i zarządzania szkolnictwem wyższym oraz przedstawicieli pracodawców.

Wręczenie certyfikatów odbyło się 13 kwietnia 2017 w czasie uroczystej Gali w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie.