Sukces studentów Instytutu Filozofii

Z radością informujemy o sukcesie trojga studentów studiów drugiego stopnia filozofii, pani Anny Marii Szczepaniak, pani Magdaleny Saganek oraz pana Bartosza Owczarka, którzy pod kierunkiem dr Magdaleny Plotki na zajęciach z paleografii i edycji tekstu wspólnie opracowali transkrypcję oraz tłumaczenie fragmentu dwóch kwestii z II księgi komentarza do De anima Jana z Głogowa na podstawie starodruku Quaestiones librorum de anima mahistri Joanni Versoris per magistrum Joannem Glogoviensem universitatis stuii Cracoviensis maioris (Kraków 1514). Całość opracowania (liczącego wraz ze wstępem ponad 50 stron) została złożona w redakcji "Studiów Antycznych i Mediewistycznych" i przyjęta do druku. Serdecznie gratulujemy!