Nowa publikacja IF: "Tomizm polski - słownik filozofów", cz. 1-3

Na przełomie 2014 i 2015 roku ukazało się trzyczęściowe opracowanie dotyczące polskich tomistów. Książki, zredagowane przez dr Bożenę Listkowską i prof. Artura Andrzejuka, zostały dedykowane pamięci zmarłego w 2013 roku prof. Tadeusza Klimskiego.

Wywiady z Nestorami Filozofii Polskiej

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania serii rozmów z wybitnymi przedstawicielami filozofii polskiej.

*

Wywiad z prof. Władysławem Stróżewskim

Czytaj więcej »

Nowa publikacja pracowników IF: "Filozofia na Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie", red. M. Płotka, J. Pyłat, A. Andrzejuk, Wydawnictwo Von Borowiecky, Warszawa 2014

Zachęcamy do zapoznania się z nową publikacją, której współautorami są pracownicy i doktoranci Instytutu Filozofii WFCh, "Filozofia na Polskim Uniwersytecie na Obczyźnie", redakcja: Magdalena Płotka, Joanna Pyłat, Artur Andrzejuk, Wydawnictwo Von Borowiecky, Warszawa 2014.

X Polski Zjazd Filozoficzny 15-19.09.2015

Międzynarodowa konferencja "Formal Methods and Science in Philosophy" - zaproszenie

Instytut Filozofii UKSW zaprasza na współorganizowaną z ośrodkami naukowymi Austrii, Chorwacji, Niemiec, Watykanu międzynarodową konferencję "Formal Methods and Science in Philosophy", która odbędzie  się w dniach 26.03.-28.03.2015 w IUC INTER-UNIVERSITY CENTRE DUBROVNIK (Chorwacja). Ogólną informację zawiera załączony plakat: (POSTER_FM&S(P)). Czytaj więcej »

Copyright © 2015 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone |
Informacja o ciasteczkach