Seminarium z cyklu „Perspektywy współczesnej fenomenologii” (27.04.2016) - zaproszenie

Zapraszamy do udziału w seminarium z cyklu: „Perspektywy współczesnej fenomenologii”, które będzie poświęcone dyskusji nad książką prof. Andrzeja Gniazdowskiego (IFiS PAN) Antynomie radykalizmu. Fenomenologia polityczna w Niemczech 1918-1933 (Wydawnictwo IFiS PAN, Warszawa 2015, ss. 433). Spotkanie otworzy autoreferat Autora. Podczas spotkania krótkie wystąpienia o książce przedstawią ks. dr hab. Jacek Grzybowski, prof. UKSW oraz prof. Andrzej Leder (IFiS PAN). Następnie planowana jest dyskusja.Czytaj więcej »

Certyfikat "Studia z Przyszłością" dla kierunku Filozofia II stopnia

Z radością informujemy, że kierunek studiów Filozofia (II stopnia) otrzymał certyfikat "Studia z Przyszłością" przyznany przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego.

Czytaj więcej »

Nowa publikacja pracownika IF WFCh

Informujemy o ukazaniu się nowej publikacji pod redakcją dr hab. Korduli Świętorzeckiej, prof. UKSW (IF WFCh): Gödel’s Ontological Argument. History, Modifications, and Controversies, Wydawnictwo Naukowe Semper, Warszawa 2016. Szczegóły: http://semper.istore.pl/pl/p/Goedels-Ontological-Argument/23076163.Czytaj więcej »

Nowa publikacja pracowników IF WFCh: "O normatywności w etyce"

Zachęcamy do zapoznania sie z nową publikacją pracowników IF WFCh: Piotr Duchliński, Andrzej Kobyliński, Ryszard Moń, Ewa Podrez, O normatywności w etyce, WAM - Ignatianum 2015.

Czytaj więcej »

‘Are We Special?’ – 16th ESSSAT Conference - zaproszenie (26.04-1.05.2016)

Zapraszamy do uczestnictwa w międzynarodowej konferencji organizowanej przez ESSSAT we współpracy z IF WFCh oraz WSD w Łodzi:

Czytaj więcej »

Copyright © 2016 UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone |
Informacja o ciasteczkach